Taconova predstavuje nové webové stránky

Taconova predstavuje nové webové stránky

Komfortná online služba pre moderné technické vybavenie budov

Nový dizajn a prehľadná štruktúra – tak vyzerajú nové webové stránky spoločnosti Taconova. Pútavé obrázky robia pre užívateľov z internetovej prezentácie vizuálny zážitok, pričom praktické funkcie uľahčujú orientáciu. Na známej adrese www.taconova.com nájdu projektanti a inštalačné firmy len na niekoľko kliknutí všetky dôležité informácie o piatich odborných oblastiach: hydraulické vyvažovanie, plošné vykurovanie, systémová technika, armatúrna a čerpadlová technika. Týmto spôsobom vyjadruje spoločnosť Taconova aj na internete myšlienku servisu a pohodlia.

Už homepage nových webových stránok Taconova na seba púta všetku pozornosť. Pri návšteve tejto stránky sa spustí veľkoplošná animácia, na ktorej je predstavená nová odborná oblasť čerpadlovej techniky vrátane nového sloganu Taconova “comfort solutions”. Úvodná stránka je navyše mimoriadne pôsobivá vďaka svojmu modernému dizajnu a prehľadnosti. Hlavná navigácia je rozdelená do šiestich položiek, jedna pre každú z piatich odborných oblastí a jedna pre podrobnejšie informácie o spoločnosti. V jednotlivých ponukách je možné vybrať ďalšie kategórie produktov. Konštruktéri a odborní remeselníci si môžu na prvý pohľad a pár kliknutí nájsť všetky relevantné informácie. Ďalšia výhoda prepracované webovej prezentácie: K cieľu vedie veľa ciest. Požadovanú odbornú oblasť možno preto ovládať nielen pomocou hlavnej navigácie, ale aj prostredníctvom zodpovedajúcich “dlaždíc” nižšie na úvodnej stránke.

Idea servisu v popredí

Len niekoľkými kliknutiami k cieľu, všetky relevantné informácie na jednom mieste – nové webové stránky venujú pozornosť tejto užívateľskej prívetivosti. Navigácia na všetkých podstránkach tak prebieha pomocou prehľadných dlaždíc, z ktorých každá umožňuje naviesť užívateľa priamo do download centra. V úplne prepracovanom centre sťahovania je ešte jasnejšie štruktúrovaný prehľad všetkých oblastí služieb, ako aj všetkých produktov formou rozbaľovacej ponuky. Dostupná technická dokumentácia môže byť ľubovoľne triedená a filtrovaná. Týmto spôsobom sú užívatelia rýchlo a ľahko vedení k požadovanému stiahnutí. Stránky produktov stručne načrtnú ich výhody, zoznam rôznych modelov a aktuálne produktové videá. K dispozícii sú tu tiež brožúry, dátové listy a montážne pokyny bez nutnosti prechádzať centrom sťahovania. Pri vyhľadávaní sa súbory vo formáte PDF zobrazujú ako malý snímok obrazovky, takže hľadaný dokument môže byť priamo a ľahko identifikovaný.

“Na webových stránkach sa nám podarilo spojiť informácie zmysluplným spôsobom, takže užívateľ rýchlo nájde všetky relevantné informácie,” vysvetľuje Ralph Seewald, generálny riaditeľ spoločnosti Taconova. “Konštruktéri a inštalatéri sa tak na webe dostanú k prvotriednemu servisu a komfortu, ktorý je pre našu spoločnosť typický, lepšie ako kedykoľvek predtým,” uzatvára Ralph Seewald.

Obrázky & popis

Foto: Taconova 

Veľkoplošná animácia pre odbornú oblasť čerpadlovej techniky je obzvlášť pútavá. V prehľadnej hlavnej navigácii sa nachádzajú aj ďalšie štyri odborné oblasti, ako aj informácie o spoločnosti.

Na podstránkach prebieha navigácia pomocou dlaždíc. Okrem najdôležitejších informácií o produktoch sú tiež k dispozícii na stiahnutie brožúry, dátové listy a inštalačné návody.

Foto: Taconova 

Prehľadné a užívateľsky prívetivé v mobilnom zobrazení: Nové webové stránky navigujú návštevníkov na všetkých podstránkach pomocou prehľadných dlaždíc.

O spoločnosti Taconova

Spoločnosť Taconova Group AG so sídlom v Zürichu, vo Švajčiarsku, je vedúcim výrobcom inovatívnych hydraulických riešení pre použitie v oblasti vykurovania, sanity a solárnej energie v obytných a komerčných objektoch. S takmer 60 rokmi skúseností vo vývoji inteligentnej techniky pre budovy ručí Taconova za vysoko efektívne riešenie, prvotriedny zákaznícky servis a vynikajúci “Swiss Engineering”. Taconova dodáva komfortné riešenia, ktorá šetrí zákazníkom čas a náklady. Spoločnosť sa zameriava predovšetkým na hydraulické vyvažovanie, techniku armatúr, čerpaciu techniku, plošné vykurovanie a systémovú techniku. K hlavným trhom Taconova Group patrí Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko, Taliansko a Poľsko. Taconova je dcérsky podnik Taco Family of Companies – multinárodný rodinný podnik so sídlom v Cranston, Rhode Island, USA.

Viac informácií

Taconova Group AG  |  cesko-slovensko@taconova.com

Author Image
Redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *